Regiocontactavond noordoost in Zwolle

Regiocontactpersonen Noordoost Stichting Gilles de la TouretteOp 27 oktober a.s. is er weer een regiocontactavond voor lotgenoten in Zwolle.

Ouders, partners, familie van en mensen met Tourette ontmoeten elkaar en leren van elkaars ervaringen of bij hun zoektocht naar de juiste hulp in de regio. Er is geen vastomlijnd thema, maar onze ervaringsdeskundige vrijwilligers Bianca en Hedy kunnen alle onderwerpen bespreken waar je in het dagelijkse leven met Tourette mee te maken hebt. Stel vragen, deel je ervaringen en tips of luister alleen als je daar behoefte aan hebt.

De lotgenotencontactavond is gratis en iedereen is welkom, ook als je niet uit de regio komt. Meld je wel even aan via: noordoost@tourette.nl.

Locatie

De Enk, zaal 3.
Enkstraat 67
Zwolle

Tijd

Inloop: vanaf 19.10 uur
Aanvang: 19.15 uur
Afsluiting: 21.45 uur

Er is voldoende parkeergelegenheid en de locatie ligt vlakbij het station. Let op: tot 20:00 uur is het betaald parkeren in de omgeving van De Enk.

Categories: Uncategorized