Gedurende het hele jaar organiseren wij op veel plaatsen in het land regioavonden. Deze avonden zijn laagdrempelig omdat ze vaak worden georganiseerd bij vrijwilligers thuis. De meeste van onze vrijwilligers organiseren drie avonden per jaar. Er is veel tijd en ruimte om ervaringen uit te wisselen, advies te vragen en gewoon gezellig te kletsen. Sommige avonden staan in het thema van een specifiek onderwerp. Op andere avonden kan het zijn dat er een gastspreker is. Maar er zijn ook regio’s die in de zomer gezellige barbecues organiseren. Alles is mogelijk!

De regioavonden zijn gratis en iedereen is welkom. We vragen je wel om je even aan te melden. Dat kan door een mail te sturen naar de betreffende regio. Je bent welkom op iedere regioavond, je hoeft hiervoor niet in een bepaalde regio te wonen.

De data van de regioavonden kan je vinden in onze agenda.

Gegevens per regio

Is er in jouw regio geen vrijwilliger en heb jij interesse deze avonden te organiseren? Mail naar bestuur@tourette.nl

Regio Mailadres Vrijwilligers
Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel drentheoverijssel@tourette.nl Jacolien de Wit
Gelderland gelderland@tourette.nl Iris Vlaanderen
Noord-Holland noordholland@tourette.nl Ed en Rebecca Carper
Midden-Nederland middennederland@tourette.nl Ans Vet en Rienette Gravemaker
Flevoland flevoland@tourette.nl vacature
Zuid-Holland zuidholland@tourette.nl Bart van Ruiten
Zeeland zeeland@tourette.nl vacature
Noord Brabant brabant@tourette.nl Suzan Swiggers en Jeroen Kloover
Limburg limburg@tourette.nl Eddy en Jerica Middeljans
Achterhoek achterhoek@tourette.nl vacature